Červen 2008

zlí mistika

23. června 2008 v 18:08 | Ondra Hewki |  vesnice, matorani,ostrovy a tak dále a filmy a upoůtávky

BITIL,KRIKA AND GORAST NA TÉMA ZLODUŠY BAŽIN!A TAKY CO DĚLAJÍ NO:BITIL BRUTÁL NA POHLETALE JE JEŠTĚ VÍC DÍKY SAMÍM DRÁPŮM,VYPALOVAČŮ A BODÁKŮ.KRIKA VYPADÁ JAKO KUDLANKA NÁBOŽNÁ MÁ OBŘÍ BODAKY A VYPALOVAČ NO NEVÍM JAK JSI S NÍM PORADÍ TOA TAHU,GALI A ONUA?GORAST VS GALI.NO TEN DRÁPÁČ JE SLABČÍ MYSLIM.ALE CHCE ABY GALI BYLA JAKO ŠPÍZ!


HODNÍ MISTIKA

22. června 2008 v 15:37 | Ondra Hewki |  vesnice, matorani,ostrovy a tak dále a filmy a upoůtávky

TAHU,GALI A ONUA BOJOVNÍCI BAŽIN.TO NUVA NO VONNI TAK PŘESNĚ UDĚLALI DOHODU ŽE TAHU,GALI, A ONUA PUDOU DOLU DO BAŽIN VEDLE.A LEWA,POHATU A KOPAKA NAHORU.(CHRÁNIT MATORANY) (TAKY TADY!) A NAKONEC DALŠÍ VĚCI O NICH GALI TOA VODY MÁ NA NOHÁCH TRYSKY PRO RYCHLEJŠÍ POHYB V BAŽINĚ A DĚLO SNIPER. TAHU TOA OHNĚ MÁ STRAŠNĚ VELKÉ BOTY A ROTACÍ NŮŽ A BIIIIIIIIIIIG PROSTĚ BIG ODPALOVAČ JO A KDYŠ PŘIŠEL DO BAŽIN TAK MU JAKSI NEBILO DOBŘE. A JE TO TEĎ JE ZASE OHNIVÁČI VEDOU A JE TO PO TŘECH LETECH ZASE JUPÍ.ONUA TOA ZEMĚ S ODPALOVAČEM STŘEL A RÝČEM TÝMU K NEZAPLACENÍ!


STINKFLY, WILDVINE A WILDMUTT

17. června 2008 v 16:38 | Ondra Hewki |  ben 10 a alieni.
STINKFLY JE ČESKY SMRADLAVÁ MOUCHA Z VŠEHO SKORO NA HLAVĚ A MÁ 4 NOHY.WILDVINE MÁ ZNAMENAT DIVOKÉ VÍNO MÍSTO NOHOU MÁ 4 CHAPADLA A 1 OKO A PŘITAHUJE SE RUKAMA PROTOŽE MŮŽE JE UDĚLAT VĚČÍ.WILDMUTT DIVOKÁ TROUBA MÁ STRAŠNĚ DIVOKÝ HLAS A NĚKDO SI MYSLÍ ŽE JE SLEPEJ ALE TEN SE PLETE VYDĚT MŮŽE RADAROVÍM ČÁRKÁM NA KRKU A MOC KOUŠE